Caritas Diecezji Rzeszowskiej

Caritas Diecezji Rzeszowskiej to placówka opiekuńcza dla seniorów zlokalizowana w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Świadczy usługi w zakresie opieki ogólnej nad osobami starszymi. Placówka działa w ramach struktur Caritas Diecezji Rzeszowskiej, organizacji kościelnej działającej na terenie diecezji rzeszowskiej. Personel posługuje się językiem polskim. Usługi skierowane są do seniorów zamieszkałych w Rzeszowie i okolicach, poszukujących wsparcia opiekuńczego w codziennym funkcjonowaniu. Rodziny zainteresowane ofertą placówki zachęca się do bezpośredniego kontaktu z Caritas Diecezji Rzeszowskiej w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakresu świadczonych usług, dostępności miejsc oraz warunków przyjęcia.

Rzeszów, Rzeszów

Call 17 85 21 658

Contact details

Address
Rzeszów, Rzeszów 35-006

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
17 85 21 658

Photos

Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 1
Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 2
Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 3
Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 4
Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 5
Caritas Diecezji Rzeszowskiej in Rzeszów, Rzeszów photo 6

Sygnały zaufania

Odwiedź stronę

Często zadawane pytania

Where is Caritas Diecezji Rzeszowskiej located?

Caritas Diecezji Rzeszowskiej is located at Rzeszów, Rzeszów 35-006.

How do I contact Caritas Diecezji Rzeszowskiej?

You can reach Caritas Diecezji Rzeszowskiej by phone at 17 85 21 658.

Czy korzystałeś/aś z Caritas Diecezji Rzeszowskiej?

Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.

Napisz opinię

Dostawcy w pobliżu

Więcej opieki w Rzeszów

Zobacz wszystkich opiekunów w Rzeszów, Rzeszów →

Powiązane strony

Zobacz pełny profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.