Damian Michalak
Damian Michalak to placówka opiekuńcza zlokalizowana w Brzezinach, oferująca profesjonalną opiekę dla seniorów. Placówka zapewnia wsparcie i opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb podopiecznych w przyjaznej, domowej atmosferze. Zespół kadry pracuje z zaangażowaniem, aby zapewnić godne i bezpieczne warunki pobytu dla osób starszych szukających wsparcia.
Brzeziny, Brzeziny
Contact details
- Address
- Brzeziny, Brzeziny 95-060
Approximate location — contact the provider to confirm.
- Phone
- 48 874 25 74
Rodzaje opieki: Opieka domowa
Sygnały zaufania
- Języki: Polish
Często zadawane pytania
Where is Damian Michalak located?
Damian Michalak is located at Brzeziny, Brzeziny 95-060.
How do I contact Damian Michalak?
You can reach Damian Michalak by phone at 48 874 25 74.
Czy korzystałeś/aś z Damian Michalak?
Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.
Napisz opinięDostawcy w pobliżu
Więcej opieki w Brzeziny
Zobacz wszystkich opiekunów w Brzeziny, Brzeziny →Powiązane strony
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.