BetaMed S.A. Oddział Głubczyce
BetaMed S.A. Oddział Głubczyce to placówka świadcząca usługi pielęgniarskiej opieki domowej na terenie Głubczyc i okolic. Oddział należy do sieci BetaMed S.A. i realizuje wizyty pielęgniarskie w miejscu zamieszkania pacjenta, co pozwala osobom starszym lub przewlekle chorym korzystać z opieki medycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Obsługa prowadzona jest w języku polskim. Pielęgniarska opieka domowa obejmuje zazwyczaj wykonywanie zabiegów pielęgniarskich, podawanie leków, monitorowanie stanu zdrowia oraz wsparcie w codziennej pielęgnacji – zakres konkretnych świadczeń warto potwierdzić bezpośrednio w oddziale. Rodziny zainteresowane skorzystaniem z usług dla swoich bliskich powinny skontaktować się z oddziałem w Głubczycach, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dostępności wizyt, obszaru działania oraz sposobu kierowania do opieki.
Głubczyce, Głubczyce
Dane kontaktowe
- Adres
- Głubczyce 48-100
Przybliżona lokalizacja — potwierdź w placówce.
- Telefon
- +48 604 066 337
- Odwiedź stronę
- NULL
Zdjęcia

Godziny otwarcia
- Monday: 7:30 AM – 4:00 PM
- Tuesday: 7:30 AM – 4:00 PM
- Wednesday: 7:30 AM – 4:00 PM
- Thursday: 7:30 AM – 4:00 PM
- Friday: 7:30 AM – 4:00 PM
- Saturday: Closed
- Sunday: Closed
Rodzaje opieki: Pielęgniarstwo domowe
Sygnały zaufania
- Języki: Polski
Często zadawane pytania
Gdzie znajduje się BetaMed S.A. Oddział Głubczyce?
BetaMed S.A. Oddział Głubczyce znajduje się pod adresem Głubczyce 48-100.
Jak mogę skontaktować się z BetaMed S.A. Oddział Głubczyce?
Z BetaMed S.A. Oddział Głubczyce możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 604 066 337.
Czy korzystałeś/aś z BetaMed S.A. Oddział Głubczyce?
Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.
Napisz opinięDostawcy w pobliżu
- BetaMed S.A. Oddział Głubczyce
- BetaMed S.A. Oddział Głubczyce
- Bio-Med Medycyna SpóŁKa Z OgraniczonĄ OdpowiedzialnoŚCiĄ
- INTER-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Nzoz "Dom-Med" SpóŁKa Z OgraniczonĄ OdpowiedzialnoŚCiĄ
Więcej opieki w Głubczyce
Zobacz wszystkich opiekunów w Głubczyce, Głubczyce →Powiązane strony
Jak badamy i weryfikujemy te informacje
Nasz zespół kompiluje tę listę z rejestrów publicznych i danych od dostawców, a następnie weryfikuje ją w wiarygodnych źródłach.
- RPWDL — rejestr podmiotów leczniczychPublisher: Ministerstwo Zdrowia / e-Zdrowie. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.
- NFZ — opieka długoterminowaPublisher: Narodowy Fundusz Zdrowia. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.
- Domy pomocy społecznej (DPS)Publisher: MRPiPS / gov.pl. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.