Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed
Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed to placówka dzienna opieki medycznej zlokalizowana w Krasnem. Oferuje usługi z zakresu pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej w formule dziennej, co oznacza, że podopieczni mogą korzystać ze wsparcia medycznego w ciągu dnia, zachowując jednocześnie możliwość powrotu do domu na noc. Placówka prowadzi obsługę w języku polskim. Tego rodzaju forma opieki jest szczególnie odpowiednia dla osób starszych lub przewlekle chorych, które wymagają regularnej pomocy medycznej, lecz nie potrzebują całodobowej hospitalizacji. Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed stanowi opcję dla rodzin poszukujących zorganizowanego wsparcia dla swoich bliskich w okolicach Krasnego. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zakresu świadczeń, godzin pracy oraz dostępności miejsc, rodziny powinny bezpośrednio skontaktować się z placówką lub umówić się na wizytę.
Krasne, Krasne
Contact details
- Address
- Krasne, Krasne 36-007
Approximate location — contact the provider to confirm.
- Phone
- +486607645 55
Photos

Rodzaje opieki: Pielęgniarstwo domowe, Dzienny dom pobytu
Sygnały zaufania
- Języki: Polish
Często zadawane pytania
Where is Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed located?
Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed is located at Krasne, Krasne 36-007.
How do I contact Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed?
You can reach Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed by phone at +486607645 55.
Czy korzystałeś/aś z Dzienny Dom Opieki Medycznej Maxmed?
Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.
Napisz opinięDostawcy w pobliżu
Więcej opieki w Krasne
Zobacz wszystkich opiekunów w Krasne, Krasne →Powiązane strony
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.