M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med"

Placówka ogólnej opieki senioralnej A-Med prowadzona przez M. Saj i B. Saj Spółkę Jawną mieści się w Bielawie. Świadczy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi na terenie tego miasta. Personel placówki posługuje się językiem polskim. Rodziny poszukujące wsparcia dla bliskiej osoby mogą skontaktować się bezpośrednio z placówką, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dostępnych usług, warunków przyjęcia oraz aktualnej oferty. Zaleca się osobiste odwiedzenie placówki lub rozmowę telefoniczną w celu omówienia indywidualnych potrzeb podopiecznego i oceny, czy oferta A-Med odpowiada konkretnym wymaganiom rodziny.

Bielawa, Bielawa

Call 503111630

Contact details

Address
Bielawa, Bielawa 58-260

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
503111630

Sygnały zaufania

Często zadawane pytania

Where is M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med" located?

M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med" is located at Bielawa, Bielawa 58-260.

How do I contact M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med"?

You can reach M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med" by phone at 503111630.

Czy korzystałeś/aś z M. Saj I B. Saj SpóŁKa Jawna ProwadzĄCa PrzedsiĘBiorstwo Lecznicze "A-Med"?

Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.

Napisz opinię

Dostawcy w pobliżu

Więcej opieki w Bielawa

Zobacz wszystkich opiekunów w Bielawa, Bielawa →

Powiązane strony

Zobacz pełny profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.