Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa

Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa Spółka Komandytowa to placówka typu assisted living zlokalizowana w Zamościu. Oferuje opiekę i wsparcie dla osób starszych lub wymagających pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Placówka prowadzi obsługę w języku polskim, co oznacza, że komunikacja z personelem odbywa się w tym języku. Assisted living to forma opieki łącząca zakwaterowanie z pomocą w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak higiena osobista, posiłki czy przyjmowanie leków, przy jednoczesnym zachowaniu możliwie dużej samodzielności mieszkańców. Placówka znajduje się w Zamościu, mieście w województwie lubelskim, co może być istotnym czynnikiem dla rodzin poszukujących opieki w tej okolicy. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące dostępności miejsc, zakresu świadczonych usług oraz warunków pobytu, rodziny powinny skontaktować się bezpośrednio z placówką lub umówić się na wizytę.

Zamość, Zamość

Call 846613687

Contact details

Address
Zamość, Zamość 22-400

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
846613687

Rodzaje opieki: Dom seniora

Sygnały zaufania

Odwiedź stronę

Często zadawane pytania

Where is Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa located?

Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa is located at Zamość, Zamość 22-400.

How do I contact Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa?

You can reach Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa by phone at 846613687.

Czy korzystałeś/aś z Restitutio Agnieszka Podolska-Zarosa SpóŁKa Komandytowa?

Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.

Napisz opinię

Dostawcy w pobliżu

Więcej opieki w Zamość

Zobacz wszystkich opiekunów w Zamość, Zamość →

Powiązane strony

Zobacz pełny profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.