Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Dom opieki długoterminowej prowadzony przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, zlokalizowany w Gnieźnie. Placówka oferuje całodobową opiekę w formie pobytu stacjonarnego dla osób wymagających wsparcia pielęgniarskiego i opiekuńczego. Organem prowadzącym jest jednostka samorządu terytorialnego szczebla regionalnego – Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Personel porozumiewa się z mieszkańcami i ich rodzinami w języku polskim. Gniezno, jako miasto o dobrze rozwiniętej infrastrukturze, zapewnia dostęp do usług medycznych i komunikacji z okolicznymi miejscowościami. Ze względu na ograniczoną dostępność szczegółowych informacji dotyczących liczby miejsc, profilu mieszkańców czy zakresu świadczonych usług, rodziny zainteresowane umieszczeniem bliskiej osoby w tej placówce powinny skontaktować się bezpośrednio z administracją domu lub z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, aby uzyskać aktualne informacje oraz umówić się na wizytę zapoznawczą.
Gniezno, Gniezno
Dane kontaktowe
- Adres
- Gniezno 62-200
Przybliżona lokalizacja — potwierdź w placówce.
- Telefon
- 614238500
- Odwiedź stronę
- www.dziekanka.net
Zdjęcia

Rodzaje opieki: Dom pomocy społecznej
Sygnały zaufania
- Licencja: 245567
- Języki: Polski
Często zadawane pytania
Gdzie znajduje się Samorząd Województwa Wielkopolskiego?
Samorząd Województwa Wielkopolskiego znajduje się pod adresem Gniezno 62-200.
Jak mogę skontaktować się z Samorząd Województwa Wielkopolskiego?
Z Samorząd Województwa Wielkopolskiego możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 614238500.
Czy korzystałeś/aś z Samorząd Województwa Wielkopolskiego?
Podziel się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym rodzinom w wyborze opieki.
Napisz opinięDostawcy w pobliżu
- "Salomed" SpóŁKa Z OgraniczonĄ OdpowiedzialnoŚCiĄ
- 1.Nzoz PielĘGniarska Opieka Domowa "Pomed" Bentkowski Szymon
- Centrum Medyczne Salomed
- Dworek Pod Kasztanami SpóŁKa Z OgraniczonĄ OdpowiedzialnoŚCiĄ
- ElŻBieta Gross Tomasz Gross
Więcej opieki w Gniezno
Zobacz wszystkich opiekunów w Gniezno, Gniezno →Powiązane strony
Jak badamy i weryfikujemy te informacje
Nasz zespół kompiluje tę listę z rejestrów publicznych i danych od dostawców, a następnie weryfikuje ją w wiarygodnych źródłach.
- RPWDL — rejestr podmiotów leczniczychPublisher: Ministerstwo Zdrowia / e-Zdrowie. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.
- NFZ — opieka długoterminowaPublisher: Narodowy Fundusz Zdrowia. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.
- Domy pomocy społecznej (DPS)Publisher: MRPiPS / gov.pl. Supports: General senior-care planning information.. Last checked: 2026-09-02.